Referencie

“Očakával som odbremenenie od telefonovania, hlavne studených telefonátov, ktoré z duše neznášam. Michaelu som si vybral, kvôli jej predošlým výsledkom.Po prvom kontakte, ma dostatočne follow upovala, kým sme začali spolupracovať. Zvýšil sa mi predaj o cca. 30% a to bez pohnutia prstom. Spoluprácou som získal viac flexibility a času na stretnutia a samotné obchodovanie. Nemusím sa zaoberať telefonovaním ale zamerať sa na ďalšie kroky predaja. Čo by ste povedali ľuďom, ktorí rozmýšľajú nad takouto formou marketingu? Zvýšte výkon svojej firmy takmer bez starostí a pohnutia prstom. ”
Ing. Tomáš Kaláth,
majiteľ www.beachflagy.sk
Dostal som presne to, čo som čakal. Navolanie studených telefonátov a dohodnuté stretnutia.
Vybral som si Vás lebo som Vás rýchlo našiel a dohodli sme sa na prvýkrát, tak spolupracujeme dlhodobo. Prebrali ste prácu po kmeňovom zamestnancovi, takže som spokojný.
Spolupráca s Vami mi prináša stretnutia a sú z toho nové zákazky, čiže som spokojný. Čo by ste povedali ľuďom, ktorí rozmýšľajú nad takouto formou marketingu?
Iný spôsob ako PPC reklama, lepšie keď je stretnutie, lebo nie je vo výberovom konaní a nesúťaží s ďaľšími piatimi firmami.
Peter Kuko
konateľ, Izzy Trading s.r.o., www.webgaleria.sk
Služby Mišky, resp. Pandamarketingu som využíval dlhodobo na oslovovanie potencionálnych klientov. Miška mi pomohla aj s nastavením call scriptu, ktorý som dokázal zapracovať aj vo svojom tíme a zdvihnúť tak úspešnosť pri telefonovaní. Celkovo som bol veľmi spokojný, úspešnosť, vzhľadom na to, že sa prevažne jednalo o studené kontakty bola dosť vysoká. Odporúčam každému, kto má databázu, ktorú chce osloviť a chce z nej vyťažiť maximum. Miška je ten správny človek, ktorý to dokáže.
Rudolf Beňačka
OVB Allfinanz SR
“Očakávali sme zvýšenie počtu B2B odberateľov našich výrobkov. Vybral som si Vás kvôli zvládaniu veľkého počtu telefonátov. A tiež aj kvôli ich kvalite a skvelým výsledkom. Zvýšil sa nám počet B2B odberateľov a mojích obchodných stretnutí. Ušetril som veľa času. Určite sa vám oplatí minimálne vyskúšať služby, hneď pri úvodnej spolupráci viete odhalit, či je pre vás táto forma marketingu efektívna.”
Martin Bambus
Hapiness manager, ITC Slonik s.r.o. www.bambooska.sk
Miška buduje vzťahy. Jej Pandamarketing je neobyčajnespoľahlivá a úspešná značka. Spoluprácu vnímam veľmipozitívne a odporúčam každému, kto chce zvýšiť predaje.
Jozef Kmeť
LamaVR, konateľ, https://lamavr.sk
So službami sme spokojní, evidujeme aktívnu snahu a proaktívnyprístup k predpredajnej fáze. Michaela nám pomáha už vyše 6mesiacov zlepšovať konverziu v kontaktovaní a posúvaniepotenciálnych klientov bližšie k samotnému predaju, čo vnímameako kľúčové a Michaelu odporúčame.
Peter Štepánek
konateľ, https://stepanek3d.sk
Telemarketing je náročná práca a nie je jedno, kto ju vykonáva. Lebo volá v mene Vašej firmy a predstavuje sa potenciálnym zákazníkom. Okrem získavania zákazníkov je pre nás tiež dôležité, aby ľudia vnímali tento druh kontaktu pozitívne a aby ich to neobťažovalo. Pani Kováčová, resp. jej tím, vykonáva túto prácu vynikajúco a veľmi si ich za to vážim. Ich služby využívame pravidelne.
Ľubomír Haviernik
konateľ Davar s.r.o., https://www.davar.sk
Spolupráca s Michaelou Kováčovou bola veľmi príjemná a bezproblémová. Jej služby som spoznal aj na základe tréningov, ktoré robila. Rozšíril som si vďaka nim obzory telefonickej komunikácie so zákazníkmi. Jej profesionalita sa mi potvrdila aj pri spoločných aktivitách. Odporúčam spoluprácu s ňou a držím palce!
Boris Daniel
konateľ AMONIT s.r.o., https://www.amonit.sk
Chcem sa ešte raz poďakovať za školenie. Dnes som odložila call script a po dlhej dobe som našla v sebe spontánnosť akú som mala pred materskou dovolenkou. Za pol hodinu som dosiahla 6 stretnutí.
Alžbeta
zamestnanec

Napíšte nám

Potrebujete zvýšiť vaše predaje?