DOHODNITE SI BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU

 • Michaela Kováčová
 • mkovacova@pandamarketing.sk

  Referencie

  Čo sme sa naších klientov pýtali:

  Prečo ste si vybrali práve moje služby? Ako sa zlepšil váš marketing odkedy sme začali spoluprácu?
  Čo je taká hlavná vec, ktorú vám naša spolupráca prináša? Čo by ste povedali ľuďom, ktorí rozmýšľajú nad takouto formou marketingu?

  “Michaelu odporúčam ako veľmi efektívne a flexibilné riešenie interného zamestnanca. Ku každému projektu pristupuje individuálne a chce uchopiť v kontexte predaja jeho podstatu, čo sa už dnes častokrát v praxi nevidí. Rovnako vypracovaný call script zodpovedá požiadavkám súčasného trhu a je možné na jeho základe predávať. S jej službami som veľmi spokojná.”

  Lenka Úkropová, obchodný manažér

  “Hľadal som kvalitné služby telemarketingu za prijateľné ceny. Zvýšenie počtu nových a potencionálnych klientov bol počas spolupráce o 60%. Telemarketing je v súčasnosti najlepšia a najadresnejšia forma marketingu, ak potrebujete svojím produktom/službou osloviť veľký počet nových klientov hlavne v oblasti retailového predaja.”

  Rozgoň Róbert, SOFT, s.r.o.,
  www.onlinepoistenie.eu

  “Očakávali sme profesionálny prístup a zvýšenie počtu dohodnutých stretnutí. Vybrali sme si Vás vďaka vaším referenciám a skúsenostiam. Predovšetkým nás vaše služby odbremenili od určitých vecí, ktoré teraz nemusíme robiť. Určite treba vyskúšať telemarketing a po čase zhodnotiť, čo to prinieslo, aké sú reálne výhody a nevýhody.”

  Konateľ, PASTELS MEDIA, s.r.o.

  “Hľadali sme skúsenú telefonistku, ktorá by nám pomohla ušetriť čas a zrýchliť predaj.Michaela mala veľmi dobré referencie a veľa skúseností, preto sme sa rozhodli, že vyskúšame spoluprácu s ňou.Spolupráca a komunikácia s Michaelou je veľmi príjemná a profesionálna. Má veľmi milé vystupovanie, ktoré na nás pozitívne zapôsobilo.Vďaka Michaele sa nám podarilo zvýšiť predaj o 55% a dať do povedomia našu značku. Radi jej služby doporučíme aj ďaľším firmám.”

  Roman Ondrejka – konateľ, SMILLINGO s.r.o.,

  www.vychovnekoncerty.com

  “Očakávali sme čo najrýchlejšie obvolanie škôl. Dostali sme sa do časového stresu a oslovila nás Vaša skúsenosť s telefonovaním. Zlepšili sme a zrýchlili informovanosť škôl o naších podujatiach. Ak zvažujete ako firma takúto formu marketingu, tak určite odporúčam vyskúšať. e to najrýchlejšia forma marketingu. Lepšie je už len osobné stretnutie.”

  Miro Koleník, riaditeľ, Národné kariérne centrum,

  www.nakac.sk

  “Očakávala som preklenutie prvej bariéry prvého kontaktu pri zákazníkoch. Obvolanie väčšieho množstva zákazníkov za kratší čas. Vybrala som si Vás pre štýl, akým spolupracujete. Nenásilne, neagresívne posúvate vpred. Rozbehli sme viaceré aktivity, ktoré driemali. Spolupráca s Vami mi priniesla pravidelnú prácu na hľadaní nových zákazníkoch. Túto formu odporúčam všetkým, ktorí nemajú čas volať 200 firmám a zisťovať, či sú naladení na spoluprácu. Bez práce im bude vyselektovaný určitý počet reálnych možných kontaktov. Odporúčam však mať skutočne dobrú databázu.”
  Beata Janská, konateľka, BS šped s.r.o.

  www.bssped.com

  “Očakával som odbremenenie od telefonovania, hlavne studených telefonátov, ktoré z duše neznášam. Michaelu som si vybral, kvôli jej predošlým výsledkom.Po prvom kontakte, ma dostatočne follow upovala, kým sme začali spolupracovať. Zvýšil sa mi predaj o cca. 30% a to bez pohnutia prstom. Spoluprácou som získal viac flexibility a času na stretnutia a samotné obchodovanie. Nemusím sa zaoberať telefonovaním ale zamerať sa na ďalšie kroky predaja. Čo by ste povedali ľuďom, ktorí rozmýšľajú nad takouto formou marketingu? Zvýšte výkon svojej firmy takmer bez starostí a pohnutia prstom. ”

  Ing. Tomáš Kaláth, majiteľ

  www.beachflagy.sk

  “Potrebovali sme človeka so skúsenosťami s problematikou coldcall, ktorý by nám pomohol vytvoriť funkčný script a ktorý by bol schopný obtelefonovať dodanú DB zákaznikov. Vyhovuje nám cena, dostupnosť, príjemná komunikácia. Výsledky sa dostávujú postupne. Každopádne sme vďaka našej ColdCall aktivite zmapovali naších vybraných potenciálnych zakazníkov. Oceňujeme hlavne proaktívnosť, férovosť a dôveru. Keďže ide o segment B2B, tak sme na len začiatku rokovaní so zákazníkom ale postupne sa to posúva ďalej. Michaela Kováčová je profesionál, ktorý sa dokáže adaptovať na rôzne druhy biznisu, zadania a rôzne typy zakazníkov.”

  Obchodný team www.3osoft.com

  „Chcel, som uľahčiť komunikáciu s našimi zákazníkmi. Vybral som si Vás na základe referencií na JaSpravim.sk Spolupracovníci získali kvalitný návod ako telefonovať podľa psychológie predaja (call skript). Získal som novú skúsenosť ako prebieha telefonovanie na objednávku. Určite odporúčam mať kvalitne pripravenú databázu, vtedy má telemarketing nejlepší efekt.“

  Mgr. Ivor Kundrik,
  obchodný vedúci pre OVB Allfinanz SR, a.s.

  “Očakávali sme zvýšenie počtu B2B odberateľov našich výrobkov. Vybral som si Vás kvôli zvládaniu veľkého počtu telefonátov. A tiež aj kvôli ich kvalite a skvelým výsledkom. Zvýšil sa nám počet B2B odberateľov a mojích obchodných stretnutí. Ušetril som veľa času. Určite sa vám oplatí minimálne vyskúšať služby, hneď pri úvodnej spolupráci viete odhalit, či je pre vás táto forma marketingu efektívna.”
  Martin Bambus, Hapiness manager, ITC Slonik s.r.o.

  www.bambooska.sk

  “Telemarketing je súčasťou našich služieb, ale nájsť kvalifikovaných ľudí, alebo si ich vyškoliť istý čas trvá. Preto sme si vybrali firmu, ktorá je nám tieto služby schopná poskytnúť okamžite. Zlepšila sa naša možnosť oslovovať potenciálnych zákazníkov, a cieliť našu ponuku na konkrétne firmy. Najväčší prínos predstavujú nové obchodné príležitosti, t.j. kontakty na firmy so záujmom o naše služby. Naši noví zákazníci prichádzajú z rôznych zdrojov, telemarketing je jeden z nich. Z pohľadu nákladov telemarketing je efektívnejší než bežná reklama. Telemarketing sa oplatí, ak disponujete kontaktmi na ľudí, pre ktorých je telefonická informácia zaujímavá a môže im niečo priniesť. Telefonát by nemal zákazníkov obťažovať, hodí sa na ponuku takých služieb, o ktoré môžu mať záujem. Je ideálny ak potrebujete špecializovaný produkt, alebo službu ponúknuť menšej cieľovej skupine.”

  Dušan Peško, konateľ, Secutreo, s.r.o.

  www.secutreo.sk

  “Službu sme si vybrali kvôli kontaktovaniu zákazníkov B2B, čo bol hlavný predmet poskytovanej služby. Pomer cena/skúsenosti boli prijatelné + záujem začať spoluprácu s niekým s kým sme ešte nespolupracovali. Bola dosiahnutá úroveň, ktorú sme predpokladali k našej spokojnosti. Čo je taká hlavná vec, ktorú vám naša spolupráca priniesla? Vzajomná dôvera, dosiahnutie určeného cieľa. Chceli sme rozšírenie základne B2B odberateľov. Rozhodne treba vyskúšať každú formu marketingu. Pre nás je tento druh najefektivnejší a doporučujem vyskúšať každému.”

  Miloš Paliatka, konateľ, WOWO, s.r.o.

  www.wowo.sk